ІЗ ЗИМИ У ВЕСНУ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ запрошує на концерт за участі студентів і викладачів ФММ КНУКіМ. В українських перекладах М. Рильського, Б. Тена, Ю. Гершунської та Ю. Отрошенка прозвучать вокальні твори Ф. Шуберта, П.Чайковського, С. Рахманінова, В. Косенка, К. Стеценка. Автор проекту – провідний концертмейстер ФММ КНУКіМ Андрій Бондаренко. Серед виконавців – викладач ФММ КНУКіМ Жанна Закрасняна і студентки Аліна Сердека і Яна Буланова. Запрошуємо усіх бажаючих! (Деталі у афіші).