КІНО ПРО МУЗИКАНТІВ: «ЛА-ЛА-ЛЕНД»

Факультет музичного мистецтва продовжує публікувати нові матеріали у рубриці «Кіно про музикантів». Эмма Стоун и Райан Гослинг в оскароносному мюзиклі Дем’ена Шазелла «Ла-Ла-ленд». За кількістю номінацій на золоту статуетку – «Оскар» –  цей фільм повторив рекорд «Титаніка».

Міа подає каву в кафетерії при кіностудії і мріє стати відомою кіноакторкою, але поки що кастинг за кастингом її чекають лише поразки. Себастіан колекціонує речи великих джазменів і мріє про своє богемне джаз-кафе, але вимушений грати прості мелодії для відвідувачів ресторану. Вони зустрінуться випадково, закохаються один в одного і будуть разом мріяти про те, як усі їх бажання стануть реальністю.

Однак, чи сумісні такі грандіозні амбіції і тихі сімейні вечері? Що обрати – популярність серед широкого загалу чи невідомість і справжнє покликання? Молодий режисер розмишляє про справжній талант і покарання за нього – на цей раз, перезапускаючи жанр мюзиклу у справжньому голлівудському форматі. У фільмі багато чудової якісної музики! Подивитись онлайн «Ла-Ла-ленд» можна за посиланням: