Факультет музичного мистецтва

      ​​   

КІНО ПРО МУЗИКАНТІВ: «ЛА-ЛА-ЛЕНД»

Факультет музичного мистецтва продовжує публікувати нові матеріали у рубриці «Кіно про музикантів». Эмма Стоун и Райан Гослинг в оскароносному мюзиклі Дем’ена Шазелла «Ла-Ла-ленд». За кількістю номінацій на золоту статуетку – «Оскар» –  цей фільм повторив рекорд «Титаніка».

Міа подає каву в кафетерії при кіностудії і мріє стати відомою кіноакторкою, але поки що кастинг за кастингом її чекають лише поразки. Себастіан колекціонує речи великих джазменів і мріє про своє богемне джаз-кафе, але вимушений грати прості мелодії для відвідувачів ресторану. Вони зустрінуться випадково, закохаються один в одного і будуть разом мріяти про те, як усі їх бажання стануть реальністю.

Однак, чи сумісні такі грандіозні амбіції і тихі сімейні вечері? Що обрати – популярність серед широкого загалу чи невідомість і справжнє покликання? Молодий режисер розмишляє про справжній талант і покарання за нього – на цей раз, перезапускаючи жанр мюзиклу у справжньому голлівудському форматі. У фільмі багато чудової якісної музики! Подивитись онлайн «Ла-Ла-ленд» можна за посиланням:

https://www.ivi.ru/watch/136478

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​