ЗІРКОВІ ВИКЛАДАЧІ: АНДРІЙ ІВАНИШ

Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із нашими зірковими викладачами. Знайомтеся: ІВАНИШ Андрій Андрійович – диригент, педагог. Заслужений артист України, художній керівник і головний диригент капели бандуристів ФММ КНУКіМ (з 2007 року і до сьогодні).

Закінчив Київський педагогічний інститут (сьогодні – НПУ ім.. М. Драгоманова), клас хорового диригування С. Турчака; згодом – Київську консерваторію (сьогодні – НМАУ ім.. П. Чайковського), клас оперно-симфонічного диригування А. Власенка.

Андрій Іваниш працював диригентом Державного вокально-хореографічного ансамблю «Таврія» (Сімферополь), а такожпонад 15 років – диригентом Національного оркестру народних інструментів України (НАОНІ п/к В. Гуцала). Близько року удосконалював майстерність у Національній опері України в І. Гамкала.

Від 2007 року Андрій Андрійович викладає у Київському національному університеті культури і мистецтв, керує капелою бандуристів КНУКіМ. Під його майстерним диригентським жестом наша капела дала безліч концертів в Києві і Київській області, на Чернігівщині, Полтавщині, Волині та в інших куточках нашої Батьківщини, а також і за її межами – у Туреччині, де кілька років тому капела бандуристів КНУКіМ брала участь у Міжнародному фольклорному фестивалі.

Кілька років тому Андрія Іваниша було запрошено до співпраці у Національну музичну академію України ім. П. Чайковського – сьогодні Андрій Андрійович окрім кнукімівської капели бандуристів є художнім керівником і головним диригентом оркестру народних інструментів НМАУ! І тут – багато концертів, аранжувань, творчих пошуків і знахідок!

Пишаємося тим, що можемо працювати і творити поруч із такою талановитою особистістю, як Андрій Андрійович! Андрій Іваниш чекає на талановитих абітурієнтів – капела бандуристів КНУКіМ дає шанс усім розкрити свої таланти!