НОВІ МУЗИЧНІ ОБЛИЧЧЯ

В Києві відбувся Всеукраїнський конкурс вокалістів та виконавців на струнних і народних інструментах «Нове обличчя», засновниками якого є заслужені артистки України Анна Нужна і Марія Ліпінська. Кілька останніх днів березня - початку квітня у Будинку - музеї Миколи Лисенка, що є складовою Національного музею видатних діячів мистецтв у м. Києві, лунали звуки чарівної музики і співу!

Респект студентам секції «академічне хорове мистецтво» Факультету музичного мистецтва КНУКіМ: 2-ге місце у творчому змаганні здобула студентка 4-го курсу ФММ Ірина Федоровська, 3-тє місце виборов студент 2-го курсу Ісус Чорній. Почесне 4-те місце зайняли студентка 3-го курсу Буланова Яна і студентка 1-го курсу Черепова Катерина.

Дякуємо журі за професійне оцінювання конкурсантів! Дякуємо Жанні Миколаївні Закрасняній – викладачу, яка готувала наших студентів до конкурсу! А також концертмейстеру Ірині Мельниченко!

Конкурс «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ – 2019» минув, але попереду концерти лауреатів, майстер-класи та просто людське та професійне спілкування! Дорогі наші переможці! Обмінюйтесь досвідом, зростайте творчо та особисто, дивуйте себе та світ своїм натхненням!