Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ДЕНЬ БЕРЕЗНЕВИХ ІМЕНИННИКІВ

У Київському національному університеті культури і мистецтв відсвяткували День іменинника, привітавши студентів, які відзначали дні народження у березні. Серед березневих іменинників були і шестеро першокурсників факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Традиційно для зіркових іменинників влаштували грандіозну студентську вечірку в стилі американського серіалу «Друзі / Friends» з червоною доріжкою, безліччю повітряних кульок, шампанським, цукерками та крутою фото-зоною.

Розпочалось свято з танцювального та гумористичного виступу студентів Факультету сценічного мистецтва, які емоційно зарядили аудиторію. Надзвичайно приємним, зворушливим і неочікуваним сюрпризом для іменинників стало відео-вітання від їх рідних, друзів та батьків.

Михайло Поплавський поздоровив іменинників та вручив унікальні подарунки – вітальні листівки з дитячими фото студентів та найкращими побажаннями.

«Для мене велика честь привітати зіркову молодь Університету культури! Підіймаю келих шампанського за ваших батьків та вас  креативних, талановитих і перспективних іменинників. За ваш зоряний шлях в Університеті культури. Бажаю щастя, здоров’я, оптимізму і благополуччя вам та вашим родинам. Перетворіть своє студентське життя на шедевр», – сказав Михайло Поплавський.

У фіналі Friends Birthday party всі запалювали під улюблені хіти та насолоджувались смачним святковим тортом!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​