ДЕНЬ БЕРЕЗНЕВИХ ІМЕНИННИКІВ

У Київському національному університеті культури і мистецтв відсвяткували День іменинника, привітавши студентів, які відзначали дні народження у березні. Серед березневих іменинників були і шестеро першокурсників факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Традиційно для зіркових іменинників влаштували грандіозну студентську вечірку в стилі американського серіалу «Друзі / Friends» з червоною доріжкою, безліччю повітряних кульок, шампанським, цукерками та крутою фото-зоною.

Розпочалось свято з танцювального та гумористичного виступу студентів Факультету сценічного мистецтва, які емоційно зарядили аудиторію. Надзвичайно приємним, зворушливим і неочікуваним сюрпризом для іменинників стало відео-вітання від їх рідних, друзів та батьків.

Михайло Поплавський поздоровив іменинників та вручив унікальні подарунки – вітальні листівки з дитячими фото студентів та найкращими побажаннями.

«Для мене велика честь привітати зіркову молодь Університету культури! Підіймаю келих шампанського за ваших батьків та вас  креативних, талановитих і перспективних іменинників. За ваш зоряний шлях в Університеті культури. Бажаю щастя, здоров’я, оптимізму і благополуччя вам та вашим родинам. Перетворіть своє студентське життя на шедевр», – сказав Михайло Поплавський.

У фіналі Friends Birthday party всі запалювали під улюблені хіти та насолоджувались смачним святковим тортом!