SPRING TALE VIENNA

Найкращі колективи секції народнопісенного мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКіМ нещодавно повернулися з «Іnternational Festival "Spring Tale VIENNA"», що відбувся у столиці Австрії – Відні.

Творчі колективи ФММ КНУКіМ – Український народний хор імені Станіслава Павлюченка, вокальний ансамбль «Adlibitum», фолькгурт «Святки» - презентували українську пісню на міжнародній сцені разом із колективами із Італії, Австрії, Словенії, Польщі, Мексики, Іспанії, Болгарії, Сербії, Македонії, Молдови, Грузії.

У кнукімівських музикантів назавжди залишаться приємні спогади від фестивалю, від знайомства з творчими колективами, обміну культурами та весняного по-справжньому теплого завжди мистецько-насиченого та привітного Відня!