КІНО ПРО МУЗИКАНТІВ: «ПІАНІСТ»

Шедевр Романа Поланскі «Піаніст», заснований на реальних подіях, розповідає глядачеві історію польського музиканта єврейського походження. Цей фільм відкрив усьому світові ім'я Едріана Броуді, отримав три премії «Оскар» і ще з десяток престижних кінематографічних нагород США і Європи, а також потрапив до першої сотні рейтингу найкращих фільмів за версією «Кинопоиск». Головна ідея фільму: війна – це по-справжньому страшно! Цей реалістичний і надзвичайно сумний фільм дозволяє не забувати про це.

У фільмі зіграли діти і внуки реального піаніста Владислава Шпільмана. Владислав Шпільман - крихкий польський хлопчик з єврейським корінням. З дитинства він захоплюється музикою і з часом стає віртуозним піаністом. Але настають роки нацизму, і Шпільман потрапляє в Варшавське гетто. Там йому доводиться забути про блискучу кар'єру і пізнати гіркоту приниження і біль втрат. Але він не ламається, продовжуючи боротися за своє життя. Уже під час відступу німецької армії один з втікачів офіцерів знаходить Владислава серед уламків зруйнованого будинку і допомагає йому врятуватися від смерті. Якщо вам цікаво дізнатися, чим закінчиться ця історія, то рекомендуємо дивитися онлайн фільм «Піаніст».