ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

Завжди приємно повідомляти переможні новини від студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ! В Харкові відбувся УІІ-й міжнародний конкурс гри на народних інструментах «Арт-Домінанта». Лауреатом І-ої премії в номінації «Сопілка» (УІІ-ма вікова категорія – студенти спеціальних музичних ВНЗ ІІІ – ІУ рівня акредитації) став студент – третьокурсник ФММ КНУКіМ Тарас Білінець!

Серед багатьох претендентів на перемогу поважне журі, членами якого були знані музиканти з України і Європи, обрало саме нашого Тараса, що стало підтвердженням ґрунтовної підготовки сопілкарів саме на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ! Вітаємо Тараса і його викладача – відомого українського музиканта Олеся Журавчака!