ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС «РІДНА МАТИ МОЯ»

Вже вдесяте на Київщині у м. Обухів відбувся Всеукраїнський конкурс пісні «Рідна мати моя». Не випадково у Обухові – адже це Батьківщина  одного із авторів всесвітньовідомої української пісні про матір – поета Андрія Малишка. Цьогорічний конкурс став ювілейним – десятим! Традиційно організацією і проведенням конкурсу опікувався народний артист України Мар’ян Гаденко і його команда.

Десятий ювілейний фестиваль пісні «Рідна мати моя» уже в минулому. Організація такої святкової феєрії – торжества української пісні про матір, батька, родину і Україну – не обійшлася без кнукімівських музикантів: членами оргкомітету і учасниками гала-концерту були студентка 4-го курсу ФММ КНУКіМ Наїна Дорошенко і старший викладач кафедри музичного мистецтва заслужена артистка України Ванда Дріневська. А головну пісню конкурсу – «Рідна мати моя» («Пісня про рушник») випала честь співати народному артисту України, професору кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Олегу Дзюбі.

Щирий обухівській глядач довготривалими оплесками супроводжував виконання кожної пісні. Саме ті, хто знаходився в залі впродовж всього марафону фестивалю – конкурсу, і визначили кращих. Серед них – переможців конкурсу – є представники факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Лауреатом відкритого Всеукраїнського конкурсу пісні «Рідна мати моя» стала студентка 1-го курсу магістратури ФММ КНУКіМ Анна Бороденко! Вітаємо нашу талановиту студентку і бажаємо їй нових перемог!