МУЗИЧНА «ВІВСЯНКА»

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ не лише навчаються, а й творять свою музику, створюють свої власні авторські музичні проекти! Нещодавно, студент 3 курсу секції академічного хорового мистецтва Діма Гжибовецький випустив власний трек та зняв на нього кліп! Кліп неоднозначний, навіть андеграундний. А він і не має бути усіма прийнятий і зрозумілий для усіх – адже це творчий пошук! Ось він, наш красень, що полюбляє вівсянку, на фото із своїми колегами - дівчатами – учасницями академічного хору «ANIMA» КНУКіМ.

Нам, зокрема, дуже сподобалася та доля самоіронії, з якою записане відео на досить нестандартний текст: «Я сьогодні ледь не помер, але пофіг. Більш цікавим є те, що сьогодні зранку, Відбулось чого не розкажеш потім, Відварив на молоці смачну вівсянку…» Ми пишаємося нашими талановитими студентами і підтримуємо усі їх творчі пошуки! Пропонуємо вам переглянути творчість Дмитра: