Факультет музичного мистецтва

      ​​   

МУЗИЧНА «ВІВСЯНКА»

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ не лише навчаються, а й творять свою музику, створюють свої власні авторські музичні проекти! Нещодавно, студент 3 курсу секції академічного хорового мистецтва Діма Гжибовецький випустив власний трек та зняв на нього кліп! Кліп неоднозначний, навіть андеграундний. А він і не має бути усіма прийнятий і зрозумілий для усіх – адже це творчий пошук! Ось він, наш красень, що полюбляє вівсянку, на фото із своїми колегами - дівчатами – учасницями академічного хору «ANIMA» КНУКіМ.

Нам, зокрема, дуже сподобалася та доля самоіронії, з якою записане відео на досить нестандартний текст: «Я сьогодні ледь не помер, але пофіг. Більш цікавим є те, що сьогодні зранку, Відбулось чого не розкажеш потім, Відварив на молоці смачну вівсянку…» Ми пишаємося нашими талановитими студентами і підтримуємо усі їх творчі пошуки! Пропонуємо вам переглянути творчість Дмитра:

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​