МУЗИКАНТИ КНУКіМ У МАЙБУТНІХ ДИПЛОМАТІВ

Дипломатична гра «Модель ООН» у Гімназії №136 Дніпровського району м. Києва стала подією столичного масштабу. Гімназисти – майбутні Президенти, прем’єри, дипломати, бізнесмени та бізнесвуман, які готові рухатись вперед і бути гідними представниками України в усьому світі, взяли участь у дитячо-юнацькій захоплюючий симуляційній грі, яка навчає дипломатичним навичкам та витримці, мистецтву переговорів та знаходження компромісів, влучному висловленню та аргументуванню своїх думок. До проведення «Моделі ООН» було залучено українській народний хор імені С. Павлюченка КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства доцент Олена Скопцова).

Це уже ІX-та Всеукраїнська науково-практична конференція і цьогоріч її тема «Модель ООН. Мир у світі – запорука сталого розвитку людства». На дипломатів та послів перетворилися учні – це команди юних дипломатів із 30 шкіл Києва та України. Найголовніше – їх об'єднує бажання зробити цей світ кращим! Гра «Модель ООН» - це унікальна можливість для самореалізації та самовдосконалення молоді!

Виступ Українського народного хору імені С. Павлюченка в 136-й гімназії Дніпровського району м. Києва мав надзвичайно теплий прийом та щиру атмосферу! Організатори заходу відзначили кнукімівський хор спеціальним дипломом за розбудову нової України і підтримку позитивного іміджу нашої країни закордоном! Тримаємо українську хвилю разом! Плекаймо та популяризуймо українське !

Відео