ГРАФІКИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ВЖЕ ЗАТВЕРДЖЕНІ!

До уваги абітурієнтів КНУКіМ – 2019 року, що планують вступати н спеціальність 025 «Музичне мистецтво»! МОН погодило графіки творчих конкурсів для більшості вишів та розмістило їх усі разом на своєму сайті, щоб кожен вступник мав доступ до цієї інформації у будь-який час. Відповідний список опублікований на сайті МОН в розділі «Вступна кампанія 2019». Для зручності користувачів інформація структурована за регіонами. Вона буде оновлюватися залежно від надходження даних від ЗВО. Звертаємо увагу, що на сайті МОН розміщені дати творчих конкурсів для вступу на бакалавра на бюджет за денною формою навчання (на базі 11-ти класів). Докладніше про те, о котрій годині, де саме та які умови проведення цих випробувань, можна уточнити безпосередньо в Приймальній комісії КНУКіМ.

Довідково: Творчий конкурс – це етап конкурсного відбору, в якому перевіряються та оцінюються творчі та / або фізичні здібності вступника. Підсумок конкурсу впливає на розмір конкурсного балу. З графіком творчих конкурсів в КНУКіМ можна ознайомитись за посиланням: