ЗІРКОВІ ВИКЛАДАЧІ: ОЛЕНА СКОПЦОВА

Продовжуємо знайомити вас із зірковими викладачами – керівниками творчих колективів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Знайомтеся: Олена Михайлівна Скопцова – завідувач секції народнопісенного та хорового мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент, художній керівник та головний диригент Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка.

Олена Скопцова – Член журі конкурсів і фестивалів вокального та хорового мистецтва: «Дельфійські ігри», «Art-весна», «Київська муза», «Київ різдвяний», ІІ-го Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів імені Д. Бортнянського. Організатор Всеукраїнських семінарів-практикумів, активний учасник майстер-класів з хорового мистецтва. А ще Олена Михайлівна – автор монографії «Становлення та особливості розвитку народного хорового виконавства в Україні (кінець ХІХ – ХХ століття)».

Олена Михайлівна Скопцова та студентський народний хор КНУКіМ під її орудою беруть активну участь в організації концертів, телевізійних програм: «Наша пісня», «Мамо, вічна і кохана», «Шевченківський вечір», «Моя любов», «Ми діти твої, Україно!».

Олена Скопцова відзначена Подякою Київського міського голови О. Омельченка, Подякою Міністерства культури України «За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців народного хорового мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність».

Олена Скопцова набирає цьогоріч свій курс! Абітурієнти – 2019, які закохані у народнопісенне хорове мистецтво, Олена Михайлівна усіх вас чекає! Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка – це трамплін у майбутнє творче життя!