#ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

А ви чули? Прийом робіт на КОНКУРС #талановитим_вхід_без_черги ПРОДОВЖУЄТЬСЯ до 29 червня! Ще 20 переможців, що будуть навчатися в Університеті культури ЗА РАХУНОК ВИШУ, буде обрано 10 липня на фестивалі мистецтв в КНУКіМ! Умови залишаються незмінні! Прояви себе! Заяви про свій талант! Зніми відео (до 1 хвилини), розкажи свою історію, напиши про себе, або про те, що любиш, заспівай пісню або мелодію. Зроби те, що вмієш краще за інших!

Розмісти це відео у соціальній мережі – Facebook або Іnstagram – на своїй сторінці і слідкуй за новинами! Обов’язкові умови для участі:

1. Бути підписаним на сторінку в соцмережі: Іnstagram – poplavskiy_michail, Facebook – facebook.com/MMPoplavskiy).

2. Додати до поста хештег #талановитим_вхід_без_черги.

3.Позначити у публікації геолокацію (місце розташування) твоєї школи. АВТОРИ ОРИГІНАЛЬНИХ РОБІТ ОТРИМАЮТЬ ШАНС НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ ЗА РАХУНОК ВИШУ! Ловіть момент! Дійте! Ваше майбутнє у ваших руках! Не зволікай, участь у конкурсі приймай!

P.S. Для тих, хто вже брав участь у першому конкурсі, результати якого було оголошено 30 березня, - ви можете спробувати свої сили знову. Зніміть нове відео, розміщуйте його на своїй сторінці у соцмережі, виконуйте усі відомі вже вам покрокові умови, - і мершій до нас 10 липня! Вам обов’язково пощастить!