КІНО ПРО МУЗИКУ І МУЗИКАНТІВ: «КАБАРЕ»

Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із світовими шедеврами кіномистецтва, темою яких є музика і музиканти. «КАБАРЕ́» (англ. Cabaret) – американський кінофільм, заснований на однойменному бродвейському мюзиклі, який, у свою чергу, створений за мотивами берлінських розповідей Крістофера Ішервуда. Неперевершена, загадкова, космічно талановита Лайза Мінеллі!

8 премій «Оскар»! 7 перемог у номінаціях престижної премії BAFTA! Три премії «Золотий глобус»! Премія Національної Ради кінокритиків США! Пісні та музичні номери з фільму набули великої популярності. Ці композиції неодноразово включалися в диски Лайзи Мінеллі і часто виконуються нею в концертних програмах. У 1995 році фільм був включений в Національний реєстр фільмів США для постійного зберігання. У 2006 році увійшов під номером 5 до списку найкращих мюзиклів Американського інституту кіномистецтва. Дивіться і насолоджуйтеся!