НАРОДНИЙ ХОР КНУКІМ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

В Університеті культури відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин». Організували конференцію – Факультет міжнародних відносин і Департамент міжнародного співробітництва КНУКіМ.

На захід завітали провідні науковці та Надзвичайні і Повноважні посли з Італії, Франції, Естонії, ОАЕ. Зустрічали поважних гостей урочисто, під звучання Національного Гімну України, який натхненно і проникливо виконав Український народний хор ім. Станіслава Павлюченка (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Скопцова).

Учасники розглянули актуальні питання сьогодення щодо міжнародного співробітництва у галузях освіти і науки, мовної політики України, перспектив розвитку та євроінтеграційних процесів.

Михайло Поплавський подякував високоповажним гостям за участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна і світ», наголосив на важливості співпраці Університету культури із закордонними вишами й відзначив, що конференція покликана стати поштовхом до активного вивчення молодим поколінням, майбутніми дипломатами, міжнародної співпраці у сфері культури.