З КУРАТОРОМ НА ВЕЧОРІ ПРЕМ’ЄР

У студентів – першокурсників групи ТДН-28 відбулася нестандартна і незабутня творча кураторська година! Куратор групи – викладач Євгенія Андріївна Дубінченко організувала для своїх підопічних похід на найграндіознішу мистецьку подію весни – 2019 – «Вечір Прем’єр із Катериною Осадчою»!

Найтоповіші і найпопулярніші сьогодні музиканти, нові хіти, надзвичайна Катя Осадча, переповнена зала Палацу мистецтв «Україна», - все це справило надзвичайне враження на першокурсників – кнукімівців! Можливість безкоштовно відвідати подію такого рівня – за це студенти дуже вдячні своєму куратору! А також вдячні за емоції, багато якісної української музики, за можливість поринути у атмосферу шоу і піар-технологій!