Факультет музичного мистецтва

      ​​   

МАЙСТЕР-КЛАС ОЛЕГА ВИННИКА

В Університеті культури відбувся майстер-клас зіркового викладача Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, відомого українського співака Олега Винника. Зустріч із студентами Університету культури розпочалася для естрадного співака № 1 в Україні із співу Українського народного хору імені С. Павлюченка, який під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Скопцової підготував для Олега Винника музичний подарунок – кілька народних пісень. Наш топовий викладач із задоволенням їх прослухав і навіть підспівував студентам – учасникам народного хору КНУКіМ, пригадавши свої роки становлення, як співака, у Черкаському народному хорі.

Зірковий викладач надав студентам цінні поради і зауважив, що саме від молоді залежить щасливе майбутнє України! «Не шукайте натхнення і любов, вони є в кожному з вас! Не женіться за грошима! Той, хто цурається своєї Батьківщини ніколи не стане успішною особистістю, а той, хто пам’ятає і шанує – буде щасливим і успішним», – акцентував співак. «Зумійте поставити себе так, щоб усі надихалися вами! Лише 1% – це талант, який надається Богом, а решта це кропітка праця. Я у вас вірю!». Олег Винник порадив студентам завжди бути вдячними і сприймати будь-яку критику об’єктивно.

Майстер-клас Олега Винника змотивував студентів вірити в себе, у свою унікальність і впевнено йти до своєї мети, незважаючи на перешкоди.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​