ХОР «ANIMA» НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Ще в одному неймовірному і поважному заході взяли участь музиканти КНУКіМ! На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відбулася V-та Міжнародна науково-практична конференція «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації». Розпочалася конференція виконанням Гімну України академічним хором «ANIMA» ФММ КНУКіМ під керівництвом заслуженої артистки України професора Наталії Кречко, - це надало конференції урочистості і святковості.

В інтерактивному форматі пройшла конференція: цікаві доповіді почесних гостей, інноваційні проекти, панельні дискусії та майстер-класи від провідних фахівців сфери гостинності. По закінченню пленарного засідання академічний хор «ANIMA» привітав усіх учасників заходу, виконавши кілька творів українських та європейських композиторів. Виступ нашого творчого колективу був сприйнятий надзвичайно позитивно! Вітаємо наш хор із ще однією вдалою демонстрацією свого таланту!