ЗУСТРІЧІ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Обрати майбутню професію і престижний виш – першочергове завдання для українських абітурієнтів, які прагнуть стати успішними фахівцями. Знаючи потреби сучасної молоді в якісній інноваційній освіті, Університет культури щосуботи гостинно запрошує абітурієнтів на Дні відкритих дверей!

На запрошення викладачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ щосуботи відвідують абітурієнти з Хмельницької області. Минулої суботи – 6 квітня – це була велика делегація випускників – школярів із м. Славута (організацією їх приїзду займався завідувач лабораторії Святослав Овчаренко), а цієї суботи – 13 квітня – наш університет відвідали випускники Балинського вищого професійного училища № 36 Дунаєвецького району, якими опікувалася доцент Наталія Регеша.

У ході насиченої екскурсії абітурієнти, які цієї суботи завітали до вишу, відвідали сучасні мультимедійні лабораторії, впевнившись, що студентська молодь університету забезпечена потужною матеріально-технічною базою для навчання. На молодь чекають ефективні та перевірені методики викладання, індивідуальний підхід, цікаві тренінги від професіоналів-практиків і зіркових викладачів.

Абітурієнти дізнались, що серед професорсько-викладацького складу вишу – відомі майстри своє справи, практики та науковці, знані як в Україні, так і за кордоном: видатні актори театру і кіно, хореографи, співаки, музиканти, теле- та радіоведучі, шоумени, дизайнери, стилісти, ресторатори, політтехнологи, корифеї сфер піару і журналістики. Окрім навчання, у виші постійно відбуваються різноманітні івенти, fashion-покази, воркшопи та майстер-класи не тільки відомих українських діячів та селебретіс, але й видатних постатей та зірок світового масштабу.

Зустрівшись із Михайлом Поплавським, абітурієнти отримали безліч позитивних емоцій, мотиваційних порад та відповідь на важливе питання, як стати успішними і щасливими, а також дізналися про нову хвилю Всеукраїнського конкурсу #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно. День відкритих дверей в Університеті культури запам’ятався вступникам родинною атмосферою, гостинним прийомом, безліччю крутих фото і змістовним спілкуванням з Михайлом Поплавським.