КІНО ПРО МУЗИКУ: «ПРИВІД ОПЕРИ»

Вже вкотре факультет музичного мистецтва розміщує матеріали у рубриці «Кіно про музику і музикантів». Сьогодні – довгоочікуваний матеріал: «Привід опери» (англ. The Phantom of the Opera) – американський музичний фільм, знятий Джоелом Шумахером у 2004році за мюзиклом Ендрю Ллойда-Веббера, який у свою чергу був поставлений за однойменним романом Гастона Леру. Непревершений Джерард Батлер виконав роль Привида (до речі, на роль Привида претендували Джон Траволта і Антоніо Бандерас)!

Проект був розпочатий ще в 1989 році, але зйомки почалися лише в 2002 році, так як Ллойд Веббер і Джоель Шумахер ніяк не могли поєднати свої робочі графіки. Зйомки проходили на студії «Pinewood», в той час як «натурні» сцени були відтворені за допомогою комп'ютерної графіки і декорацій. Еммі Россум, Патрік Вілсон і Мінні Драйвер раніше професійно займалися співом, а Джерард Батлер спеціально брав уроки вокалу. Цікаво, що до проб Батлер ніколи не співав професійно і взяв всього чотири уроки по співу до того, як виконав вже всесвітньовідому арію «The Music Of The Night». До речі, оркестр, який записав музику для фільму, складався з 105 музичних інструментів! А загальні світові збори картини склали близько $ 158 000 000! Дивіться і насолоджуйтеся!