ХОР «ANIMA» У GRAND ROCK PIANO SHOW

У Києві відбулося GRAND ROCK PIANO SHOW Yaroslav Oliinyk за участі академічного хору «ANIMA», симфонічного оркестру та рок-бенду та запрошених зірок української естради. Це було неймовірно!!!!

GRAND ROCK PIANO SHOW – благодійний концерт українського піаніста – віртуоза , композитора Ярослава Олійника – відзвучало у переповненій залі ЦКМ КПІ. Масштабне шоу у рок-жанрі з головним інструментом – роялем супроводжувалося оваціями зали!

Ярослав Олійник об’їхав сьогодні 12 країн Європи, став лауреатом престижних фортепіанних конкурсі в Україні, Чехії, Германії, Італії, Іспанії, Франції. «Тут не було політики, боротьби «думай-змінюй» - всі були єдині… Симфонічний оркестр Boch Orchestra, хор, рок-бенд і, звичайно, сам Ярослав занурили слухача в магічну атмосферу. В авторських композиціях ожили вітер, шторм, потужний ураган; весняний струмок пробуджує природу і, сумує за літом осінній дощ;... радість, любов, душевні терзання і сум, боротьба добра і зла, щастя, спокій та надія.

Шедеври Ярослава проникають вглиб свідомості, зачіпають душу та створюють ефект мурашок в тілі …» - так описала свої враження від концерту одна із прихильниць таланту Ярослава Олійника на його сторінці у Фейсбук.

А сам Ярослав, дякуючи усім учасникам концерту, зокрема, відзначив участь у ньому кнукімівського студентського академічного хору «ANIMA»: «Друзі, мене переповнюють емоції!» - пише Ярослав у Фейсбук. – «Академічний хор «ANIMA» КНУКіМ! Коли я почув на першій репетиції вашу силу, я не міг ще довгий час прийти в себе від захвату! Ви великі молодці, дуже сподіваюся, що ми з вами ще виступимо і не раз! Спасибі, хлопці і дівчата, це було максимально яскраво!» І окрему подяку Яролсав висловив керівнику хору – заслуженій артистці України, професору Наталії Кречко: «Окремий низький уклін керівнику хору і чудовій людині – Наталії Кречко!»

Вітаємо наш академічний хор із чудовим музичним експериментом! Ви це зробили! Чекаємо на нові музичні пошуки і проекти!