ПРОГРАМА ТВОРЧОГО КОНКУРСУ - 2019

Дорогі абітурієнти! Факультет музичного мистецтва КНУКіМ повідомляє вам, що вступаючи до Київського національного університету культури і мистецтв на спеціальність 025 «Музичне мистецтво», абітурієнт повинен пройти творчий конкурс, який є профільним конкурсним предметом!

Ціль творчого конкурсу – демонстрація знань і навичок вступника, що засвідчують готовність до опанування фаху й здатність виконувати креативні завдання. На професійно зорієнтованому іспиті абітурієнт повинен продемонструвати загальну ерудицію, фахову зацікавленість і розкрити власні творчі здібності. Детальну програму творчого конкурсу можна завантажити, натиснувши на посилання: