МАГІСТЕРСЬКІ СТУДІЇ - 2019

На факультеті музичного мистецтва розпочався тиждень науки в рамках щорічної науково-практичної конференції «Дні науки КНУКіМ – 2019». У понеділок, 15 квітня, відбулося засідання наукової секції магістрів – музикантів КНУКіМ.

Під керівництвом досвідчених спікерів магістранти 1-го року навчання презентували свої пояснювальні записки до магістерського творчого проекту, обґрунтовували його концепцію та розглядали науково-творчі питання. Головували: кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана ФММ Лариса Вікторівна Остапенко; кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України Надія Іванівна Нарожна і кандидат мистецтвознавства, доцент Вероніка Миколаївна Тормахова.

Спілкування на наукових студіях було продуктивним і цікавим, загалом магістранти продемонстрували новизну своїх творчих і наукових пошуків, об’ємність і ґрунтовність, а також різноманітність і різновекторність досліджень. Виступи на «Студіях» дали можливість студентам попрактикуватися у публічних виступах, застосувати на практиці методики ораторської майстерності, скорегувати свої науково-практичні магістерські проекти.