ДНІ НАУКИ ФММ КНУКІМ – 2019: ДЕНЬ ДРУГИЙ

Триває тиждень науки на факультет музичного мистецтва КНУКіМ. У вівторок, 16 квітня, своє засідання провела секція бандури та народного інструментального мистецтва. Робота секції була побудована цікаво і нетрадиційно: на початку відбувся майстер-клас гри на бандурі заслуженої артистки України, доцента, завідувача кафедри бандури Національної музичної академії України імені П. Чайковського, знаної української бандуристки Людмили Федорової.

Наша зіркова гостя сконцентрувала увагу присутніх на творах європейських класиків доби Бароко, зокрема із своєю студенткою Катериною Вилобковою п. Людмила працювала над прелюдією і фугою Й.-С. Баха. Цікаві прийоми для розвитку техніки гри на інструменті були продемонстровані вчителем і ученицею, також п. Людмила запропонувала усім присутнім на майстер-класі різні технології розвитку творчого начала у кожного із студентів.

Далі робота секції продовжилася у форматі виступів студентів із науковими розвідками, загалом на секційне засідання було подано понад 20 заявок, студенти під керівництвом досвідчених викладачів не лише підготували теоретичний матеріал, але й супроводжували свої виступи грою на музичних інструментах, демонструючи цікаві музичні пошуки.

Організацією роботи секції бандури та народного інструментального мистецтва займалися: заслужений працівник культури України доцент Петро Андрійчук, викладач Вікторія Павлова; значну організаційну роботу про проведенню майстер-класу провела заступник декана доцент Тетяна Пістунова, питаннями загальної організації засідання наукової секції народно-інструментрального спрямування займалася кандидат мистецтвознавства, доцент Вероніка Дорофєєва. Дні науки на ФММ КНУКіМ тривають. Чекайте на наші матеріали.