Бандури струни золоті

Капела бандуристів Університету культури представила яскраву пісенно-музичну програму – «Бандури струни золоті».

Молодь підготувала твори українських композиторів, автентичні обробки народних пісень й оригінальні сучасні музичні твори.

На музикантів чекали вдячна публіка, гучні оплески і позитивні емоції!

Розпочався захід із ліричного вступу – декламування Олесею Кісь поезії Лесі Українки «Давня весна».

Під майстерними настановами художнього керівника і головного диригента капели, заслуженого артиста України, доцента Андрія Іваниша бандуристи подарували присутнім неймовірної краси палітру народних пісень і творів видатних українських композиторів. Виразні диригентські жести хормейстера, заслуженого діяча мистецтв України, доцента Володимира Курача налаштували талановитих музикантів на емоційно-образне виконання.

Також майстри надали можливість проявити диригентські здібності цьогорічним випускникам-бакалаврам: Олені Федунів, Марії Вийталюк, Наталії Ісмайловій, Лілії Поленчук, а от 4-курсники – Оксана Кісь, Вікторія Михалко, Дмитро Романчук, Ганна Бондаренко, Наїна Дорошенко, Марія Вийталюк і Олена Федунів поєднали пісенну мову з тендітними струнами бандури, захопивши надзвичайно проникливими наспівами.

Наприкінці концертної програми до слухачів звернулась заступник декана Факультету музичного мистецтва, доцент кандидат історичних наук – Валентина Сінельнікова:

«Мені надзвичайно приємно, що сьогоднішній концерт пройшов у родинній атмосфері, наповненій любов’ю.

На Факультеті музичного мистецтва триває тиждень науки, в межах якого відбуваються творчі звіти студентських колективів.

У цей непростий для нас час, я пишаюсь, що саме ці талановиті дівчата і хлопці  просувають українську ідею, стверджують українське в Україні та не бояться труднощів, які трапляються на їхньому шляху.

Дякую за те, що сьогодні ми всі об’єдналися і довели, що ми є українцями, у нас є свій національний інструмент, у нас є своя національна ідея.

Наша дума, наша пісня – не вмре, не загине!».

Завершився захід гучними оплесками, вдячністю й спільною фотосесією.