МУЗИКАНТИ КНУКіМ НА СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

17 квітня 2019 року в Бердичівському педагогічному коледжі відбулася IV Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична конференція з міжнародною участю. Участь у конференції взяв студент 4-го курсу факультету музичного мистецтва (спеціалізація «академічне хорове мистецтво») Олександр Кравчук.

Темою наукової доповіді Олександра Кравчука була: «Роль української народної пісні у творчості Михайла Кречка», науковий керівник – Заслужена артистка України, доцент Наталія Михайлівна Кречко. Виступ нашого студена було схвально сприйнято науковцями і практиками академічного хорового мистецтва. Вітаємо Олександра і його наукового керівника із успіхом!