ДНІ НАУКИ ФММ - 2019: ДЕНЬ ТРЕТІЙ

На факультеті музичного мистецтва триває тиждень науки в рамках «Днів науки КНУКіМ – 2019». 17 квітня 2019 відбулася науково-практична конференція професорсько-викладацького складу, магістрів та студентів секції народнопісенного та хорового мистецтва «Музика в діалозі з сучасністю: мистецькі, педагогічні, комунікації аспекти музичної культури України ХХІ століття».

Майстер-класи та наукові доповіді (в рамках практичної частини «Днів науки ФММ КНУКіМ – 2019») – все поєдналося у роботі секції. Вступне слово сказала завідувач секції – доцент та художній керівник Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка Скопцова О.М.

Фахові і змістовні майстер-класи на тему: «Робота викладача зі студентом - співаком над подоланням труднощів звуковидобуваня» провели: Сластьон В.М., старший викладач кафедри музичного мистецтва ФММ КНУКіМ, соліст Академічного ансамблю пісні та танцю НГ України, та Семененко І.В., старший викладач кафедри, Заслужена артистка України, солістка Національної філармонії України та викладач Національної музичної академії України імені П. Чайковського.

З цікавими доповідями виступили старший викладач кафедри музичного мистецтва Шнуренко Т.В., магістрантка 1-го року навчання Шинкаренко Наталія, студент І-го курсу Щупак Віталій та інші. Свої таланти продемонстрували студенти Національної музичної академії України (класу викладача І.В. Семененко). Дякуємо усім присутнім викладачам та студентам! Наукові розвідки на факультеті музичного мистецтва тривають. Слідкуйте за нашими матеріалами.