Драйвова зустріч з Юрієм Горбуновим

В Університеті культури відбулась атмосферна зустріч з Юрієм Горбуновим.

Розпочав творче спілкування Михайло Поплавський, який підкреслив, що Юрій Горбунов – топовий український шоумен, телеведучий, актор і режисер.

У свою чергу, Юрій наголосив, що по-доброму заздрить студентській молоді Університету культури.

«Ви щасливі люди! Тому що навчаєтесь у класному виші, у вас буде крута освіта, а попереду на вас чекає насичене подіями життя у країні, яка розвивається та йде вперед!

Найголовніша ваша задача – це вчитися, а решта залежить від вас!» – сказав шоумен.

Гість розповів молоді про студентські роки, театральний досвід, перші кроки у професії ведучого і власне становлення на українському телебаченні.

«Я чимало ходив по кастингах і чув «ні»! Однак не здавався, стукав у двері і мені відчинили.

2 роки я працював у клубі «Голлівуд», де організовував вечірки. Потім разом із Машею Єфросиніною упродовж 6-ти років – ведучим ранкового шоу «Підйом» на Новому каналі. Саме під час прямих ефірів я здобув безцінний професійний досвід і став відомим.

До речі, тривалий час нам доводилось виборювати своє місце під сонцем. Між передачами точилася війна за рейтинги, і ми її виграли. «Підйом» став найрейтинговішим ранковим шоу.

Отже нічого не бійтесь і йдіть наперекір всьому!» – акцентував телеведучий.

Продовжуючи модерувати зустріч, Михайло Поплавський надав власні поради студентам: «Від того, яким буде ваш старт, залежить успішність кар’єри!

На прикладі Юрія Горбунова ви пересвідчились, як людина з провінції досягла успіху й на даний момент є топ-ведучим одного з провідних телеканалів України.

Виш надає 15% знань та вмінь, котрі ви використаєте при побудові кар’єри, інші 85% – це кропітка праця, природна інтуїція та емоційний інтелект із творчо-прикладним характером.

Ваша доля у ваших руках! Ви є режисерами свого життя!».

Після чого Юрій Горбунов, зазначив, що у будь-якій професії дуже важливо нічого не боятись, бути активним, зосередженим на одній справі, амбітним, вміти вчасно використати шанс долі й вдало себе презентувати як фахівця.

А Михайло Поплавський підкреслив, що молоді варто атакувати життя і чітко знати свою мету:

«Мета – це крила, які тільки проростають. Бажаю вам успішного українського злету після закінчення Університету культури!».

Особливо молодь зацікавив продюсерський і акторський досвід Юрія Горбунова. Тож він розповів студентству про свою улюблену роль Івана в серіалі «Останній москаль», а також – створення українського комедійного фільму «Скажене весілля».

Наприкінці спілкування Михайло Поплавський додав, що зараз у молоді Університету культури є чудовий старт для успішної кар’єри – потужна професійно-практична підготовка.

«Університет культури є національним за формою, за змістом і головне – за духом.

Атакуйте життя і отримуйте задоволення від улюбленої справи!

Підтримуймо українське! Українцям – українське!».

Завершуючи зустріч, Михайло Поплавський урочисто запросив Юрія Горбунова стати почесним викладачем Університету культури і вже у новому навчальному році набрати авторський курс!