ДНІ НАУКИ ФММ – 2019: ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

На секції академічного-хорового мистецтва в рамках «Днів науки ФММ КНУКіМ – 2019» пройшла науково - практична конференція професорсько-викладацького складу, докторантів, аспірантів, магістрів та студентів «Музика в діалозі з сучасністю: Мистецькі, педагогічні, комунікаційні аспекти музичної культури України ХХІ століття».

Зустріч вийшла яскравою, змістовною, пізнавальною, як для доповідачів, так і для слухачів. Учасниками секції – студентами і викладачами – було підготовлено близько 20-ти цікавих наукових доповідей, усіх доповідачів (студентів Олександра Кравчука, Ісуса Чорнія, Катерину Черепову, Юлію Кусливу, Світлану Новачук, викладачів Олега Дзюбу, Оксану Сліпченко, Жанну Закрасняну та інших) учасники конференції зустріли із зацікавленістю, їх виступи супроводжувалися науковими дискусіями і обговореннями.

Учасники роботи секції академічного хорового мистецтва дякують секційному головуючому – кандидату педагогічних наук, доценту, заслуженому працівнику культури України Надії Іванівні Нарожній за фахову організацію наукової роботи секції, а також керівництву університету, факультету, кафедри та секції за таку чудову можливість в пізнанні нового та відкритті цікавих аспектів у вивчені вокальної та хорової творчості світу і України!