ЧУДОВІ ВИХІДНІ ІЗ КУРАТОРОМ!

Чудова погода,весела і дружня компанія - це запорука неймовірно крутого дня! Так вирішили студенти – першокурсники групи ТДН-28 і вирушили у неділю на пікнік у один із київських парків! Ініціатором активного відпочинку на природі стала куратор групи – викладач кафедри музичного мистецтва Євгенія Дубінченко.

Разом із асистентом кафедри Леонідом Гнатюком Євгенія Андріївна підготувала для своїх любих першокурсників різноманітну програму відпочинку: тут були і спортивні змагання, і пісні під гітару, і шашлики, і смаколики, і спостереження за весняною природою, і радість живого спілкування! «Дякую кожному з вас!» - так описала свої емоції після пікніку куратор групи ТДН-28.

Ось такий чудовий вихідний день разом із куратором провели музиканти – першокурсники! Креативно і цікаво відпочили, розважилися і оздоровилися на свіжому повітрі!