НАУКОВА МУЗИЧНА ВІТАЛЬНЯ

А зараз трохи гарних новин з нашого творчого життя! Вчора, на чолі з чарівним та талановитим керівником – викладачем з вокалу Ткач Анною Андріївною, студентки 3-го курсу Масляк Божена та Сполович Діана взяли участь у концерті «Фольклор, як віддзеркалення української душі»!

Концерт відбувся в Київському Будинку вчених в рамках щомісячних заходів у Мистецькій вітальні. Квітнева науково-мистецька зустріч була присвячена темі фолклору.

«Щиро дякуємо кожному слухачеві! Це був безцінний досвід та емоції, які не передати словами. Українська пісня єднає!» - так у Фейсбуці описала свої враження від участі у концерті Діана Сполович.

Пісні у виконанні талановитих студенток – фольклористок Божени і Діани надзвичайно сподобалися глядачам – членам Національної академії наук. Вони щиро плескали у долоні і дякували кнукімівським музикантам за професійний спів і святковий Великодній концерт.