Факультет музичного мистецтва

      ​​   

НАУКОВА МУЗИЧНА ВІТАЛЬНЯ

А зараз трохи гарних новин з нашого творчого життя! Вчора, на чолі з чарівним та талановитим керівником – викладачем з вокалу Ткач Анною Андріївною, студентки 3-го курсу Масляк Божена та Сполович Діана взяли участь у концерті «Фольклор, як віддзеркалення української душі»!

Концерт відбувся в Київському Будинку вчених в рамках щомісячних заходів у Мистецькій вітальні. Квітнева науково-мистецька зустріч була присвячена темі фолклору.

«Щиро дякуємо кожному слухачеві! Це був безцінний досвід та емоції, які не передати словами. Українська пісня єднає!» - так у Фейсбуці описала свої враження від участі у концерті Діана Сполович.

Пісні у виконанні талановитих студенток – фольклористок Божени і Діани надзвичайно сподобалися глядачам – членам Національної академії наук. Вони щиро плескали у долоні і дякували кнукімівським музикантам за професійний спів і святковий Великодній концерт.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​