МИСТЕЦТВО МУЗ

Факультет музичного мистецтва продовжує розповідати вам цікаві факти зі світу музики. У перекладі з грецького “музика” – буквально “мистецтво муз”. Оскільки музику можна вважати невід’ємною частиною нашого життя, корисно буде знати кілька цікавих фактів. А чи знаєте ви, що:

1. Слухаючи гучну музику, людина може випити більше алкоголю за короткий проміжок часу.
  2. Музика активує частина мозку, яка відповідає за задоволення.
  3. Під впливом музики квіти ростуть швидше.
  4. Слухаючи музику під час занять спортом, ви стаєте більш витривалими.
  5. Прослуховування музики допомагає недоношеним дітям набирати вагу.
  6. Завдяки класичній мелодії активізуються сенсорні шляхи, що помітно приглушують вкрай неприємні і болючі відчуття.
  7. Музика дозволяє позбутися від тривоги і стресу. Психологи впевнені в тому, що завдяки музиці трохи легше і набагато ефективніше можна досягти поставленої мети.