25 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОНЬКИ

Логічним продовженням низки родинних свят, коли вшановують матір, батька, сина, братів та сестер є День доньки (Daughter’s day). Дата святкування Дня доньки випадає на 25 квітня.

Коли він виник і ким засновано – це питання також оповите таємницею, але сам факт, що про День доньки говорять і запитують у пошукових системах, вказує, що такий день потрібен. Адже вже існують: День матері, День батька, День синів, Національне свято братів і сестер. Основне завдання організації Дня доньки – привернення уваги держави і суспільства до проблем дівчаток - підлітків, надання їм допомоги у процесі соціалізації через ознайомлення з різними професіями, психологічна та правова допомога в подоланні ними вікових, а також особистих проблем.

І все ж День доньки, це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи. Поява дитини в сім’ї – це радісна і зворушлива подія, якої з нетерпінням чекають тато і мама. Народження дитини – це народження нового життя, надії, народження нових почуттів!

День доньки – це свято у колі сім’ї, коли свою любов до дівчинки можуть зайвий раз проявити її батьки. Це свято має стати ще одним у низці сімейних свят, щоб зміцнювати сімейні відносини і любов членів сім’ї по відношенню один до одного! Факультет музичного мистецтва вітає усіх із Днем донечки! Дівчатка, усім вам любові і щастя, нехай ваші близькі будуть з вами довго!