НІДЕРЛАНДСЬКІ ВРАЖЕННЯ: ДЖАЗ-БЕНД КНУКІМ

Джаз-бенд факультету музичного мистецтва КНУКіМ разом із своїм керівником – знаним українським джазовим музикантом Григорієм Григоровичем Постоєм зараз знаходиться на гастролях у Голландії! У наших джазистів надзвичайно насичена програма перебування у Європі!

Концерті виступи на фестивальних площадках, екскурсії Амстердамом, святкування католицького Великодня, живе спілкування із європейськими поціновувачами джазової музики, європейська весна і безліч емоцій! Про тур нашого джаз-бенду у Голландії ми розповімо пізніше, а зараз – емоції на фото!