ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

12 травня 2019 р. в Україні святкується Де́нь Матері – міжнародне та локальне свято, традиційно воно припадає у нас на другу неділю травня, офіційно визначаєьться в україні з 2000 року. А вперше було встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914 р. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехії, а згодом – ще у понад 85 країнах світу!

У вихованні велика роль відводиться матері, яка боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони пам'ятали свою національну спадщину і походження. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина – матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

День Матері відзначають другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.

Щиро вітаємо усіх мам України і світу! Усім нам щастя, мирного неба, здоров’я і реалізації, а також – вдячних дітей! З Днем Матері, наші любі матусі!