НАЗУСТРІЧ ДНЮ ВИШИВАНКИ

У третій четвер травня в Україні відзначатимуть досить молоде свято – День вишиванки. У 2019 році – це 16 травня. Свято з'явилося у Чернівцях і з 2010 року зажило всенародної любові і популярності. Зазначимо, що навіть світові зірки за кордоном надягають вишиванки в цей день.

Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. День вишиванки з'явився у 2006 році з ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам і студентам вибрати один день і всім разом вдягти вишиванки. Протягом наступних років святкування розрослося до всеукраїнського рівня.

16 травня – у День вишиванки – на навчання, на роботу, на свято і на прогулянку, в університет і в школу – одягни вишиванку, підтримай етнічний код, підтримай національну культуру!