ЄВРОБАЧЕННЯ – 2019: НЕСПОДІВАНКИ ПЕРШОГО ПІВФІНАЛУ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ слідкує за подіями у світі музики. Зіркою першого півфіналу Євробачення – 2019, що пройшов 14 травня 2019 у Ізраїлі, безперечно стала Кейт Міллер-Хейдке з Австралії, яка зачарувала своїм космічним виступом усіх глядачів! Учасниця Євробачення-2019 з Австралії під 12 номером вийшла на сцену першого півфіналу музичного конкурсу. Як і обіцяли ведучі події, вона виконала дуже красивий та водночас складний номер, на який потребувалось більше ефірного часу для підготувань.

Для виконання номеру австралійки Кейт Міллер-Хейдке з піснею Zero Gravity були задіяні вражаючі спецефекти, що створювали ілюзію космосу та глибокого неба. Сама ж виконавиця разом з іншими танцівницями витали в повітрі за допомогою спеціальних конструкцій. Кейт одягнула чарівний образ блакитного кольору з сяючим верхом та пишною спідницею, а на голові розмістила шпилястий кокошник. Деякими моментами глядачі затамовували подих від дещо небезпечного номеру! Переглядайте і насолоджуйтеся!