ВІТАЄМО ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї!

Міжнародний день сім'ї – міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй і щорічно святкується 15 травня. Запроваджено це свято було у 1993 році відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім'ї – єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Сім’я є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Факультет музичного мистецтва КНУКіМ вітає усіх із Міжнародним Днем Сім’ї!