СРІБНИЙ ДЗВІН БАНДУР

Нещодавно на Сумщині змагалися юні бандуристи – у м. Охтирка відбувся ІУ-й відкритий обласний міжрегіональний фестиваль - конкурс юних бандуристів «Під срібний дзвін бандур».

У конкурсі взяли участь 68 учасників із Сумської, Полтавської, Харківської областей та міста Київ. Юні таланти змагалися за перемогу та участь у гала-концерті фестивалю – конкурсу.

До участі у гала-концерті у якості почесних гостей були запрошені студенти секції бандури факультету музичного мистецтва КНУКіМ – тріо у складі студенток 2-го курсу Анни Бондаренко, Оксани Кісь і Вікторії Михалко. Дівчата із задоволенням заспівали кілька українських народних пісень і авторських творів, їх виступ був надзвичайно позитивно оцінений публікою – охтирчани підтримували наших дівчат щирими оплесками і вигуками «Браво!»

У підготовці тріо бандуристок ФММ КНУКіМ значну роль відіграли викладачі з фаху і вокалу – народний артист України, професор Володимир Єсипок; заслужений діяч мистецтв України, професор Надія Брояко і заслужений діяч мистецтв України, професор Михайло Дубиківський. Вітаємо студентів і викладачів із успіхом!