16 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

Київський Національний університет культури і мистецтв традиційно відзначає День вишиванки! Українська вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

У святкуванні Дня Вишиванки в КНУКіМ активну участь взяли студенти факультету музичного мистецтва: разом із своїми кураторами вони танцювали, співали, фотографувалися, раділи і брали участь у флешмобі, організованому студентським Клубом Лідерів КНУКіМ.

Одягнімо, друже, вишиванки – Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки, А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже, Як одвічний предків талісман.

Хай не буде серед нас байдужих І один в нас буде отаман.

Одягнімо в свята і неділі, В будень, за потреби, одягнім

І відчуєм – вороги безсилі Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ

-   Молодих, відважних, дужих, У єднанні на сто тисяч літ.

З Днем вишиванки, ДРУЗІ! Різнобарвного усім життя!