КОНЦЕРТ У КИЇВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ

У Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою відбувся концерт до Дня матері, міжнародного Дня сім’ї і Міжнародного дня вишиванки, організований творчими колективами факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Концерт відбувся в рамках проекту «Етносвітлиця», що вже третій рік існує у співпраці музикантів КНУКіМ і Київського міського будинку вчителя. Організатором концерту виступила перший заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, ведучою – заступник декана доцент Валентина Сінельнікова.

Святковий настрій глядачам створювали ансамбль народного співу студентів ІУ курсу «Де б я не їхала» (керівник Тетяна Шнуренко), вокальний дует «Святки» у складі: Анастасія Сорочан і Ольга Тюніна, інструментальний ансамбль під керівництвом заслуженого артиста України Валентина Лігуса і солісти – іструменталісти Тарас Білінець і Віталій Щупак.

Концерт до свят національної ідеї і гідності вийшов позитивним, студенти коледжу – глядачі із задоволенням плескали у долоні, підтримуючи кнукімівців – артистів, і фотографувалися по закінченню виступів.