МУЗИКАНТИ КНУКіМ – КИЇВСЬКИМ ОСВІТЯНАМ

У Київській дитячій Академії мистецтв ім. М. Чембержі пройшов фаховий семінар для викладачів класу бандури столичних музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Коучем для бандуристів – освітян столиці став професор факультету музичного мистецтва КНУКіМ, народний артист України, Голова Національної спілки кобзарів України, відомий український бандурист Володимир Єсипок.

Кожен із учасників отримав неоціненний досвід спілкування із фаховим викладачем і в подарунок від п. Володимира – примірник нотної літератури від Національної спілки кобзарів України.