Факультет музичного мистецтва

      ​​   

КІНО ПРО МУЗИКУ: «КОРОЛЬ ТАНЦЮЄ»

Найбільш відомі музиканти, класики та сучасники, знайшли своє відображення в кіно. Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із кінофільмами про музикантів і музику. В таких фільмах потрясає практично все: складні взаємовідносини героїв, костюми і декорації, що відтворюють епоху і, звичайно ж, чудова музика великих композиторів!

Сьогодні знайомимо вас із кінострічкою «Король танцює» (сумісне виробництво Германія – Франція – Бельгія, світова прем’єра відбулася у грудні 2000 р.) Події стрічки переносять нас до Франції в період зародження бароко. Юний король Людовик XIV любить танцювати. До створення нового балету для його величності залучають молодого флорентійця Жана-Батіста Люллі. Останній створює «Балет ночі», в якому партію сонця танцює сам король.

«Король-сонце» захоплений творчістю митця і призначає його придворним композитором. Любов Людовика XIV до мистецтва з часом стає частиною його державної політики. Йому належить зробити Францію культурною столицею Європи. А Жану Батісту Люллі – стати видатним композитором XVII століття і стояти біля витоків створення французької опери. Запрошуємо до перегляду кінострічки за посиланням:

http://baskino.me/films/dramy/1022-korol-tancuet.html

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​