КІНО ПРО МУЗИКУ: «КОРОЛЬ ТАНЦЮЄ»

Найбільш відомі музиканти, класики та сучасники, знайшли своє відображення в кіно. Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із кінофільмами про музикантів і музику. В таких фільмах потрясає практично все: складні взаємовідносини героїв, костюми і декорації, що відтворюють епоху і, звичайно ж, чудова музика великих композиторів!

Сьогодні знайомимо вас із кінострічкою «Король танцює» (сумісне виробництво Германія – Франція – Бельгія, світова прем’єра відбулася у грудні 2000 р.) Події стрічки переносять нас до Франції в період зародження бароко. Юний король Людовик XIV любить танцювати. До створення нового балету для його величності залучають молодого флорентійця Жана-Батіста Люллі. Останній створює «Балет ночі», в якому партію сонця танцює сам король.

«Король-сонце» захоплений творчістю митця і призначає його придворним композитором. Любов Людовика XIV до мистецтва з часом стає частиною його державної політики. Йому належить зробити Францію культурною столицею Європи. А Жану Батісту Люллі – стати видатним композитором XVII століття і стояти біля витоків створення французької опери. Запрошуємо до перегляду кінострічки за посиланням: