Факультет музичного мистецтва

      ​​   

FKA TWIGS ЗНЯЛА КЛІП У КИЄВІ

Після трьох років тиші FKA Twigs повертається на радари з піснею Cellophane. Кліп до треку зняла українська продакшн-компанія Radioaktive Film у Києві. FKA Twigs довелося відійти від справ кілька років тому через стан здоров'я і важку хворобу. І через 18 місяців після болісного досвіду Твігс представила повільно палаючу баладу Cellophane – першу пісню за три роки.

«Коли я написала Cellophane більше року тому, я відразу ж знала, який вигляд матиме візуальна частина», – пояснила вона в Instagram. «Я знала, що повинна навчитися танцювати на пілоні, щоб реалізувати цю ідею». На початку відео FKA Twigs з'являється в хитромудрому бікіні з листовим мереживом і в 20-сантиметрових металевих туфлях на платформі – вона виходить на сцену, щоб почати танець на пілоні. Всупереч законам гравітації, вона демонструє врівноваженість і силу, коли крутиться, обертається і зависає на срібному стовпі.

Потужний музичний кліп для синглу зняв Ендрю Гуанг, який славиться своєю роботою з Björk. За виробництво відповідала українська компанія Radioaktive Film, відома своїми роботами для Twenty One Pilots, Hurts, Coldplay і багатьох інших. Танець знімали в київському павільйоні продакшн-студії. На декорації витратили 500 метрів тканини і 432 кілограми червоної глини. Відео знімали 2 дні по 16 годин.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​