ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ФММ КНУКіМ

У концертній залі Будинку звукозапису Українського радіо відбувся феєричний звітний концерт творчих колективів і солістів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Свій музичний звіт музиканти КНУКіМ присвятили 50-річному ювілею університету і факультету! Нова генерація кнукімівських музикантів вкотре підтвердила свій високий професійний рівень музичного виконавства та сценічної майстерності!

Розпочався звітний концерт ФММ КНУКіМ виступом капели бандуристів КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужений артист України доцент Андрій Іваниш, головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України професор Володимир Курач). Тендітний дівочий спів під супровід бандури не залишив байдужими нікого! Особливо відзначимо солістів – бандуристів – Марію Вийталюк і Олену Федунів: їх дует у цей вечір був неперевершеним!

Музичну естафету вечора підхопили студенти секції академічного хорового мистецтва. У виконанні вокального ансамблю «Semplice» під керівництвом Олени Грицюк прозвучала обробка української народної пісні «У городі грушка»; свою високу вокальну майстерність продемонстрували солісти Ярослав Комарніцький, Роман Павленко (клас викладача заслуженої артистки України, доцента Наталії Кречко), Ірина Федоровська (клас викладача Жанни Закрасняної); дуети у виконанні Дар’ї Безверхої та Лідії Баранової (клас викладача Жанни Закрасняної), Ярослава Комарніцького та Ірини Федоровської (клас викладача заслуженої артистки України, доцента Наталії Кречко); концертмейстерами вечора були Андрій Бондаренко, Наталія Комаренко, Ірина Мельниченко.

Яскравою кульмінацією першого відділення концерту став виступ студентського хору «ANIMA» КНУКіМ під орудою яскравої, енергійної, харизматичної і високопрофесійної Наталії Кречко (хормейстери Олена Грицюк та Назар Якобенчука). Хор майстерно виконав твір польського композитора Якуба Неске «Мірончарня» та твір українського композитора Михайла Кречка «Коломийки». Виступ супроводжувався гучними і довгими оплесками!

Друге відділення концерту розпочалося із виступу молодого, але амбітного і надзвичайно талановитого фольк-гурту «Згарда». Колектив вже є Лауреатом ІІ-го Всеукраїнського «Київ-етно-мюзик-фест «Віртуози фольку» (2018 р.) та фіналістами «Червоної рути – 2019». Молоді і надзвичайно талановиті Юлія Вітранюк, Тимофій Музичук, Ігор Діденчук і Наїна Дорошенко буквально запалили аудиторію своєю харизмою!

Далі у музичному марафоні ФММ КНУКіМ виступили солістка Наталка Шинкаренко і вокальний ансамбль «Ad libitum» (керівник – кандидат мистецтвознавства доцент Олена Скопцова). А також інструментальний ансамбль «Гарнограй» (керівник Сергій Дідок) і інструментальний дует у складі: Андрій Нагорний і Андрій Юськевич (маримба і вібрафон).

Надзвичайно тепло сприйняла публіка виступ фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ (керівник – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков). Колектив, що є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів, подарував глядачам феєричний блок весняних пісень - хороводів і цікавий регіональний варіант української народної пісні «Ой на горі цигани стояли».

Завершив концерт – звіт ФММ КНУКіМ український народний хор імені С. Павлюченка (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства доцент Олена Скопцова). Хорові твори «Де гори Карпати» (соліст Олександр Дітківський), «Верховино, світку ти наш» (соліст Костянтин Омелянчук), «Діброво зелена» (соліст Олександр Дітківський) зворушливо і урочисто лунали концертною залою Будинку звукозапису і супроводжувалися гучними оплесками глядачів.

Додамо, що головним режисером концерту виступила заслужений працівник культури України Галина Гаценко, організатором і автором ідеї – заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, ведучою – кандидат історичних наук доцент Валентина Сінельнікова. Феєричний звіт ФММ КНУКіМ до 50-річчя університету відбувся!