ПРИВІТАЛИ АНСАМБЛЬ «БУДЬМО» З ЮВІЛЕЄМ!

На цих вихідних на літньому концертному майданчику «Мушля», що у Маріїнському парку м. Києва, відбулося справжнє свято – ювілей – 25-річчя творчої діяльності інструментального ансамблю народної музики «Будьмо».

Організатором і незмінним керівником колективу є заслужений артист України Микола Голючек, в минулому – викладач ФММ КНУКіМ. Колектив також бере свої початки з факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Сьогодні творчою базою ансамблю «Будьмо» є муніципальний заклад культури і мистецтв м. Києва «Академія мистецтв ім. П. Чубинського».

У суботній вихідний день «Будьмо», Микола Голючек і усі, хто за 25 років життя ансамблю був дотичний до його творчості, влаштували у «Мушлі» справжнє свято української народної музики! Олесь Журавчак, Роман Солук, Ярина Товкайло, Володимир Короленко, Вікторія Шарафутдінова, Тимофій Музичук, - відомі вже сьогодні музиканти - сопілкарі, усі – виспускники ФММ КНУКіМ, - влаштували на сцені справжній батл гри на народних духових інструментах! А поруч із Майстрами – ще сьогоднішні студенти – кнукімівці – Тарас Білінець, Назар Лех, Ігор Діденчук, яким є, чому навчитися, скориставшись унікальною можливістю сумісного музикування із вже досвідченими і відомими колегами!

Привітати ансамбль «Будьмо» із ювілеєм прийшов фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ і його керівник – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков. «Будьмо» і «Кралиця» є давніми музичними побратимами, за плечима – багато спільних проектів, досягнень, участь у фестивалях і конкурсах.

«Кралиця» подарувала ювілярам і усім глядачам кілька українських народних пісень і гарний настрій, а потім були спільні фотосесії і неформальне спілкування, насолода творчою зустріччю і радістю спільного мистецтва!