«АНІМА» НА ХОРОВІЙ АСАМБЛЕЇ - 2019

Вже гарною традицією для академічного хору «АНІМА» факультету музичного мистецтва КНУКіМ стала участь у щорічній – цього року вже УІІІ – й Хоровій асамблеї, що традиційно відбувається у травня в Київському Музеї видатних діячів української культури – Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського і М. Старицького.

Цьогорічне свято хорової музики було присвячене 176-й річниці від дня народження Миколи Лисенка та 150-й – від дня народження Якова Яциневича, учня і побратима М. Лисенка. Сьогодні ім’я Я. Яциневича незаслужено забуто, однак, як зауважим відомий український диригент, народний артист України М. Гобдич, «Яків Яциневич – славний син свого народу. Він передав нам і наступним поколінням своє вистраждане послання, яке так органічно вписується в український музичний іконостас тисячолітньої історії».

Цьогоріч на святковому концерті, який відбувся в будинку - музеї Миколи Лисенка, взяли участь аматорські та студентські хорові колективи міста Києва. В програмі концертного виступу хору «АНІМА» (художній керівник і головний диригент – заслужена артистка України професор Наталія Кречко) прозвучали твори українських композиторів, диригували хором студенти випускних курсів.

Прозвучали твори: К. Стеценко «Благослови душе моя Господа» (диригувала Т. Молибога, 5 курс); Я. Яциневич «Богородице Діво радуйся» (диригувала В. Курочкіна, 5 курс); І. Тилик «Покаяніє» (диригент Л. Баранова, 4 курс); Р. Твардовський «Благослови душе моя Господа»(диригент С. Новачук, 4 курс). Гарний весняний день і тонке просвітлене і піднесене звучання духовних творів зробили надзвичайною атмосферу Хорової асамблеї – 2019! Вітаємо наш хор «АНІМА» і Наталію Михайлівну Кречко із ще одним професійним досягненням! Так тримати!