Факультет музичного мистецтва

      ​​

КОНЦЕРТ БАНДУРИСТІВ КНУКіМ «ВИШИВАНКА ДОЛІ»

Факультет музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв представив у концертній залі Музичного фонду Національної бібліотеки України імені В. Вернадського програму «Вишиванка долі», в якому прозвучали поезія українських класиків і вокальні твори у супроводі бандури.

Концерти у Музичному фонді НБУВ стали вже традиційними для студентів ФММ КНУКіМ: в рамках співпраці нашого факультету і Національної бібліотеки виступи музикантів – кнукімівців відбуваються щомісячно і присвячуються 100-річчю бібліотеки і 90-річчю її музичного фонду.

У концерті «Вишиванка долі» взяли участь студентки – бандуристки ФММ КНУКіМ – солістки Оксана Кісь (2 курс), Юлія Григорук (3 курс), Наіна Дорошенко (4 курс), Ганна Гриниха (1 курс), а також дует студенток - другокурсниць Вікторії Михалко та Анни Бондаренко; і дует у складі студенток 4 курсу Марії Вийталюк і Олени Федунів.

Концерт майстерно провела студентка 2-го курсу Оксана Кісь. Наші талановиті дівчата – бандуристки не лише провели концерт для усіх відвідувачів бібліотеки, але й ознайомилися із раритетними нотними виданнями для бандури, що зберігаються у музичному фонді НБУВ. Спілкування було теплим і творчим.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​