КОНЦЕРТ БАНДУРИСТІВ КНУКіМ «ВИШИВАНКА ДОЛІ»

Факультет музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв представив у концертній залі Музичного фонду Національної бібліотеки України імені В. Вернадського програму «Вишиванка долі», в якому прозвучали поезія українських класиків і вокальні твори у супроводі бандури.

Концерти у Музичному фонді НБУВ стали вже традиційними для студентів ФММ КНУКіМ: в рамках співпраці нашого факультету і Національної бібліотеки виступи музикантів – кнукімівців відбуваються щомісячно і присвячуються 100-річчю бібліотеки і 90-річчю її музичного фонду.

У концерті «Вишиванка долі» взяли участь студентки – бандуристки ФММ КНУКіМ – солістки Оксана Кісь (2 курс), Юлія Григорук (3 курс), Наіна Дорошенко (4 курс), Ганна Гриниха (1 курс), а також дует студенток - другокурсниць Вікторії Михалко та Анни Бондаренко; і дует у складі студенток 4 курсу Марії Вийталюк і Олени Федунів.

Концерт майстерно провела студентка 2-го курсу Оксана Кісь. Наші талановиті дівчата – бандуристки не лише провели концерт для усіх відвідувачів бібліотеки, але й ознайомилися із раритетними нотними виданнями для бандури, що зберігаються у музичному фонді НБУВ. Спілкування було теплим і творчим.