Факультет музичного мистецтва

      ​​

«КРАЛИЦЯ» У НІДЕРЛАНДАХ: СПОГАДИ

У січні 2019 року фольклорний ансамбль «Кралиця» факультету музичного мистецтва КНУКіМ та керівник ансамблю – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков взяли участь у Днях української культури у Голландії, відвідавши із концертами міста Хенгело, Роттердам і Амстердам.

Святковий різдвяно-новорічний тиждень у Нідерландах пролетів, як одна мить. Концерти, творчі зустрічі, екскурсії, записи на телебаченні і прямі ефіри на радіо, ярмарки і запальні вечірки! Залишився вирій емоцій, тисячі фотографій і відеоспогадів.

Для краличан несподіванкою стала ця відеоробота, яку ми пропонуємо вам до перегляду, адже вона була зроблена не учасниками «Кралиці», а організаторами кралицьких гастролів - голландцями. Надзвичайно тепле і зворушливе відео, яке передає емоції і враження, як фольклористів КНУКіМ, так і господарів свята української культури у Нідерландах.

До речі, цими днями фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ знаходиться у Литві на Міжнародному фольклорному фестивалі, що відбувається у м. Вільнюс під егідою ЮНЕСКО. То ж будуть нові враження і нові відеозвіти!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​