«КРАЛИЦЯ» У НІДЕРЛАНДАХ: СПОГАДИ

У січні 2019 року фольклорний ансамбль «Кралиця» факультету музичного мистецтва КНУКіМ та керівник ансамблю – заслужений працівник культури України Іван Сінельніков взяли участь у Днях української культури у Голландії, відвідавши із концертами міста Хенгело, Роттердам і Амстердам.

Святковий різдвяно-новорічний тиждень у Нідерландах пролетів, як одна мить. Концерти, творчі зустрічі, екскурсії, записи на телебаченні і прямі ефіри на радіо, ярмарки і запальні вечірки! Залишився вирій емоцій, тисячі фотографій і відеоспогадів.

Для краличан несподіванкою стала ця відеоробота, яку ми пропонуємо вам до перегляду, адже вона була зроблена не учасниками «Кралиці», а організаторами кралицьких гастролів - голландцями. Надзвичайно тепле і зворушливе відео, яке передає емоції і враження, як фольклористів КНУКіМ, так і господарів свята української культури у Нідерландах.

До речі, цими днями фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ знаходиться у Литві на Міжнародному фольклорному фестивалі, що відбувається у м. Вільнюс під егідою ЮНЕСКО. То ж будуть нові враження і нові відеозвіти!